LIETUVOS PILIEČIAI UŽDIRBA MAŽIAUSIAI 1000€ PELNO PER MĖNESĮ INTERNETU!

LIETUVOS LOTERIJŲ ATSTOVAI SUNERIMĘ DĖL ŠIOS FORMULĖS, JIE MAN SIŪLĖ 10 000€, KAD PANAIKINČIAU ŠIĄ SVETAINĘ

Tačiau atsisakiau iš principo šių nemažų pinigų, ir noriu Jums papasakoti apie atrastą būdą iš kurio Jūs galėsite užsidirbti pinigų.
AŠ ĮSIPAREIGOJU GRAŽINTI JUMS PINIGUS, JEIGU PER MĖNESĮ LAIKO NEUŽDIRBSITE 1000€ PELNO
Peržiūrėkite mano video, kad Jums būtų aiškiau

LAIKAS PRADĖTI!
VALDYKITE SAVO SĖKMĘ! PRISIJUNKITE JAU DABAR!

Dėmesio, prieigą prie formulės bei analizatoriaus gaus ne visi. Todėl, kad mano projektas nekomercinis ir naudotojų kiekį riboja serverio resursai. Taip pat pašalinome loterijos bendrovę Thelotter į Sharplotto dėl tam tikrų nusiskundimų ir pakeitėme į naują, patikimą loterijos bendrovę.

 

Jūs galite laimėti daug pinigų pasikliaudami ne atsitiktine sėkme, bet išsamia statistika ir analize.
Gana pirkti „tuščius“ bilietus. Atėjo laikas laimėti!

Su kiekvienu nauju loterijos bilietu jūsų šansai tik didėja.
Programa renka informaciją ir atsimena visus bilietus kuriuos užpildysite Jūs bei visi kiti mano klientai. Tai būtina analizės tikslumui didinti. Tai duos naudą lošiant loterijoje Jums ir man ! Todėl ir dalinuosi šia idėja su visais.


Sėkmės prognozavimas
Ateitį atspėti beviltiška, bet prognozuoti ją galima. Ir galima tą padaryti net su dideliu tikslumu! Gerai žinant praeitį, galima sėkmingai prognozuoti ateitį: kuo daugiau duomenų tuo prognozė tikslesnė.


Sėkmės prognozavimas
Tikėtis sėkmės remiantis vien intuicija yra beviltiška, o štai matematika yra visų tiksliųjų mokslų motina – čia visada yra tikslus atsakymas. Lieka tik tinkamai suformuluoti užduotį!

Kartu su universiteto bendrakursiu mes sukūrėme analitikos formulę, kuri prognozuoja ilgąsias skaičių poras. Šios formulės pagalba galima prognozuoti bet kurio skaičiaus pasikartojimo (iškritimo) galimybę, kai yra žinomas skaičių eilės algoritmas.


Sėkmės prognozavimas
Klausiate, na ir kas iš to? Ar iš šito galima gauti kokią naudą? Tikrai taip!
Tereikia tik naudoti šitą formulę pildant loterijos bilietus !

 

VIENO IŠ MANO BANKŲ SĄSKAITOS IŠRAŠAS, Į KURĮ PERSIVEDU DALĮ LAIMĖJIMŲ

SVEIKI, ESU IGNAS JARUTIS

Gyvenu ir dirbu Kaune. Mano specializacija – kombinatorika ir tikimybių teorija.

Studijų universitete laikais, kol mano kurso draugai gėrė alų aš užsidirbinėjau rašydamas matematikos kursinius darbus.

Kartą pagal užsakymą rašydamas magistrinį darbą skaičiau vieno užsienio profesoriaus studiją apie tai, kaip panaudoti tikimybių teoriją prognozuojat loterijų rezultatus. Straipsnis buvo įdomus ir viskas atrodė įtikinama, todėl nusprendžiau įsitikinti ir praktiškai išbandyti ar galima prognozuoti skaičių kombinacijas loterijose. Kitą dieną nusipirkau dešimt loterijos bilietų. Man pavyko atspėti po keturis skaičius septyniuose iš jų. Nors ir nelabai tiksliai, tačiau metodas dirbo!Tos pačios dienos vakare vėl nuėjau į parduotuvę ir už visą stipendiją nusipirkau loterijos bilietų. Tuo metu loterijos bilietai kainavo labai nedaug. Taigi analizuodamas ir pildydamas loterijos bilietus aš praleidau visą naktį.

Studento stipendija tuo metu buvo nelabai didelė, bet jau sekančią dieną aš ir ją patrigubinau. Formulė pradėjo dirbti! Parodžiau metodą kai kuriems kurso draugams. Keli iš jų taip pat pradėjo naudoti mano metodą. Tada visi sėdėdavom „barake“ ir visą laisvą laiką skyrėm išlošiančių kombinacijų skaičiavimui. Tai buvo puikūs studentiški laikai !

Po kelių metų aš gavau laišką iš bendrakursio su prašymu padėti parašyti diplominį. Įsivaizduokite – jo diplominis buvo būtent apie tai kuo aš domėjausi studentavimo laikais. Mes iškarto radom bendrą kalbą ir kartu parašėm puikų mokslinį darbą.

Greitai po to mumis iš karto pradėjo domėtis Amerikos loterijų savininkai ir valdytojai. Didžiausią įspūdį jiems darė tai, kad mes ištobulinome veikiantį išlošiančių kombinacijų generavimo metodą kuris yra išbandytas ir praktikoje!

Metodo patikrinimas buvo labai paprastas, bet kartu ir labai įspūdingas: formulė išvesdavo kaip minimum 7 kombinacijas iš 10 bet kurioje loterijoje jei tik būdavo galima gauti tos loterijos lošimo istoriją, ne mažesnę kaip 1.5 metų arba 180 serijų.

LOTERIJŲ SAVININKAI PAMATĖ REALŲ PAVOJŲ SAVO VERSLUI

Mes atsisakėm parduoti formulę amerikiečiams nors siūloma suma buvo tikrai įspūdinga. Taip pat mums siūlė aukštas pareigas vienos iš loterijų analitikos skyriuje. Po bendravimo su loterijų savininkais mes pamatėme ir dar kartą įsitikinome, koks yra purvinas ir beribis loterijų verslas.

Tai pat neminėsiu kuri Lietuvos loterija, bet neperseniausiai su manimi susiekė vienos Lietuvos loterijos atstovai ir pasiūlė 10 000€, kad uždaryčiau šią svetainę, tačiau iš principo to nedarysiu.

Aš nusprendžiau kurį laiką duoti viešai ir nemokamai naudotis savo formule, kurios pagalba uždirbu per mėnesį 3000€-6000€ loterijų lošimuose. Mano formulė kol kas jums nieko nekainuos.

Taip pat mes nusprendėme intensyviai naudoti programą. Per pusantrų metų apskaičiavome kelis tūkstančius išlošiančių kombinacijų ir uždirbome daugiau negu mums buvo siūloma už formulę iš loterijų verslo savininkų.

Įstatymai reikalauja, kad visi loterijų duomenys būtų vieši ir prieinami ir kiekvienas norintis galėtų su jais susipažinti. Tai parduotų bilietų kiekis, išlošusių bilietų numerių kombinacijos ir kita informacija. Visi šitie duomenys yra panaudojami mūsų „mašinos“ skaičiuojant išlošiančių numerių kombinacijas.

Kol yra galimybė mes privalome duoti užsidirbti savo draugams ir tautiečiams. Tikime, kad tokia formulė turi būti vieša, nes loterijų verslas yra nepadorus ir purvinas!Pradėjau įkurdinėti savo nuosavą verslą, visuomet svajojau turėti automobilių plovyklą. Viskas ėjosi lyg sviestu patepta, kai viena dieną, dėl tam tikrų priežasčių netekau dalies savo pinigų, kuriuos turėjau investuoti. Plovyklos statybas teko sustabdyti. Negalėjau ilgiau delsti, reikejo laužyti galvą iš kur kuo greičiau gauti daug pinigų, paskolos imti nesinorėjo dėl nemažų palūkanų. Laimėjimas šioje loterijoje pastatė mane ant kojų. Dabar mano verslas kuo puikiausiai klesti.
sq-sample1
Verslininkas MINDAUGAS Laimėjimas: 38 865EUR
Noriu pasidžiaugti, kad išlošusi šią nemažą suma pinigų pasinaudojus svetainėje pateiktu metodu, galiu būti tikra - už mano vaiko mokslus bus sumokėta. Gyvenimas nebuvo „rožėm klotas”. Alga maža, darbas sunkus, sutaupyti niekaip nepavyktų, tad šis laimėjimas tikrai palengvins mano kasdienybę.
sq-sample1
Pardavėja-konsultantė REGINA Laimėjimas: 11 874EUR
Loterijose žaidžiu apie 5 metus, didžiausias prizas teleloto buvo 100 litų 2015 metais, paskaičiavus - daugiau išleista negu laimėta. Esu azartiškas žmogus, tad vien iš smalsumo norėjau išbandyti. Čia pirkau 10 bilietų iškarto, po dviejų dienų pamačiau kiek laimėjau, klausiau savo grupioko ar aš nesapnuoju, pamenu tą dieną labai gerai. Pagaliau ramus, kad galiu pats apsimokėti už mokslus, nusipirkti automobilį ir dar užteks, nereiks kaip sakoma "sėdėti tėvams ant sprando".
sq-sample24
Studentas VILIUS Laimėjimas: 17 100EUR
Buvau šokiruota, kai įmonė kurioje dirbau pranešė apie bankrotą. Esame paprasta šeima, du maži vaikai, neseniai paimta buto paskola. Galvoje kirbėjo vienintelė mintis, kaip reikės gyventi toliau, kaip išsilaikyti, nes vien vyro mėnesines algos užtektų tik būstui apmokėti, o ką jau kalbėti apie maistą ir kasdienines reikmes, vaikų poreikius. Visa ši situacija pastumėjo prie bandymų išlosti pinigų. Dabar tik džiaugiuosi, kad nepabijojau išbandyti sėkmes čia.
sq-sample24
Bedarbė RŪTA 25 440EUR

PRADĖKIME UŽSIDIRBTI LOTERIJOJE

Noriu jus pradžiuginti, mano algoritmo naudojimas jums kol kas nieko nekainuos – leisiu savo tautiečiams uždirbti.

LABAI DAŽNAI GAUNŲ LAIŠKŲ SU KLAUSIMU: KUR RASTI ANALIZATORIŲ? KAIP NAUDOTIS ANALIZATORIUMI? KAIP NUSIPIRKTI BILIETŲ? KAIP IŠSIGRYNINTI PINIGUS? SAVO SVETAINĖJE ESU VISKĄ DETALIAI APRAŠĘS, TAČIAU KAI KURIEMS VAIZDŽIAI PAMATYTI YRA PAPRASČIAU NEGU SKAITYTI, TAD NUFILMAVAU JUMS VAIZDO ĮRAŠĄ NUO A IKI Z, KAIP VISKĄ PRADĖTI, KAIP UŽSIREGISTRUOTI IR T.T. TAD BŪTINAI PERŽIŪRĖKITE ŠĮ VAIZDO ĮRAŠĄ PRIEŠ PRADEDANT NAUDOTIS MANO ANALIZATORIUMI.

Prieš pradedant dirbti, pasižiūrėkite šį trumpą video kaip naudoti loterijos analizatorių. Pats analizatorius yra šiame puslapyje žemiau.NAUDOKITE ANALIZATORIŲ

Jeigu analizatoriumi naudotis problematiška išmaniuoju telefonu, tuomet rekomenduočiau atidaryti svetainę per savo kompiuterį arba planšetinį kompiuterį. Taip bus žymiai patogiau.


Loterija Powerball – minimalus aukso puodas €40,000,000

Yra galimybė dalyvauti loterijoje Powerball. Interneto prieiga šiais laikais leidžia dalyvauti užsienio šalių valstybinėse loterijose nepriklausomai nuo tautybės. Viskas ką jums reikia padaryti – tai užpildyti bilietą laiminga kombinacija.

Kaip tai padaryti:

 1. Įveskite bet kokius 5 skaičius nuo 1 iki 69 į baltus laukus. Ir vieną papildomą skaičių nuo 1 iki 26 įraudoną lauką.
 2. Naudodami mano formulę programa apskaičiuos laimėjimo tikimybę, naudodama 5 metų loterijos duomenų bazę.
 3. Jeigu po skaičiavimo gausite išlošimo tikimybės rezultatą mažiau negu 70% - reiškia skaičių kombinaciją reikia pakeisti, Išlošimo tikimybė per maža.
 4. Veskite naujus skaičius vėl ir vėl kol programa neparodys tikimybės didesnės negu 70%!
 5. Būkite kantrūs. Aš rekomenduoju nebandyti savo laimės ir visada naudoti skaičių kombinacijas kurių išlošimo tikimybė ne mažiau nei 70%
 6. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “APSKAIČIUOTI”

Laimėjimo tikimybė

Loterija Euromillions - minimalus aukso puodas €15,000,000

Yra galimybė dalyvauti loterijoje Euromillions. Interneto prieiga šiais laikais leidžia dalyvauti užsienio šalių valstybinėse loterijose nepriklausomai nuo tautybės. Viskas ką jums reikia padaryti – tai užpildyti bilietą laiminga kombinacija.

Kaip tai padaryti:

 1. Įveskite bet kokius 5 skaičius nuo 1 iki 50 į baltus laukus. Ir du papildomus skaičius nuo 1 iki 11 į žydrus laukus.
 2. Naudodami mano formulę programa apskaičiuos laimėjimo tikimybę, naudodama 5 metų loterijos duomenų bazę.
 3. Jeigu po skaičiavimo gausite išlošimo tikimybės rezultatą mažiau negu 70% - reiškia skaičių kombinaciją reikia pakeisti, Išlošimo tikimybė per maža.
 4. Veskite naujus skaičius vėl ir vėl kol programa neparodys tikimybės didesnės negu 70%!
 5. Būkite kantrūs. Aš rekomenduoju nebandyti savo laimės ir visada naudoti skaičių kombinacijas kurių išlošimo tikimybė ne mažiau nei 70%
 6. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “APSKAIČIUOTI”

Laimėjimo tikimybė

Loterija Megamillions - minimalus aukso puodas $15,000,0000

Yra galimybė dalyvauti loterijoje Megamillions. Interneto prieiga šiais laikais leidžia dalyvauti užsienio šalių valstybinėse loterijose nepriklausomai nuo tautybės. Viskas ką jums reikia padaryti – tai užpildyti bilietą laiminga kombinacija.

Kaip tai padaryti:

 1. Įveskite bet kokius 5 skaičius nuo 1 iki 75 į baltus laukus. Ir vieną papildomą skaičių nuo 1 iki 15 į geltoną lauką.
 2. Naudodami mano formulę programa apskaičiuos laimėjimo tikimybę, naudodama 5 metų loterijos duomenų bazę.
 3. Jeigu po skaičiavimo gausite išlošimo tikimybės rezultatą mažiau negu 70% - reiškia skaičių kombinaciją reikia pakeisti, Išlošimo tikimybė per maža.
 4. Veskite naujus skaičius vėl ir vėl kol programa neparodys tikimybės didesnės negu 70%!
 5. Būkite kantrūs. Aš rekomenduoju nebandyti savo laimės ir visada naudoti skaičių kombinacijas kurių išlošimo tikimybė ne mažiau nei 70%
 6. Gavę rezultatą daugiau negu 70% - užsirašykite Jūsų skaičių kombinaciją ant popieriaus, paspauskite ant banerio po generatoriaus langu ir darykite veiksmus kuriuos matėte video.

Įrašykite skaičius taip kaip nurodyta instrukcijoje ir paspauskite “APSKAIČIUOTI”

Laimėjimo tikimybė

Kada įvyks lošimas?


Pradėjau gauti per dieną po kelis laiškus su šiuo klausimų: Kada įvyks lošimas? Tad paaiškinsiu kur galima pasižiūrėti lošimo datą. Matote 4 loterijas, atrinkau patikimiausias ir kuriose įvyksta dažniausiai lošimai, kad nereiktų ilgai laukti. Visos 4 loterijos yra geros, nebūtina dalyvauti loterijoje kurios aukso puodas yra didžiausias. Galite dalyvauti loterijoje kuri įvyks greičiausiai, pvž: po keletos valandų arba sekančią dieną.

$ 106 Million - Nurodytas didysis aukso puodas. 13/11/2018 - Nurodyta kada lošimas įvyks.

Jeigu Jums nerodo šios informacijos, užėję į loteriją šioje vietoje galite matyti kiek liko laiko iki lošimo. Lošimui įvykus rezultatai pasirodys po 1-3 valandų. Ši loterija įvyks po 1 dienos ir 23 valandų.

Tai gi, jeigu norite kuo greičiau išlošti, pasirinkite loteriją , kuri greičiausiai įvyks, paspausdami ant jos mano sukurtoje programoje viršuje.Kaip ir minėjau

dedu daug pastangų į šį projektą. Visai neseniai mane pasiekė klientų nusiskundimai, kad loterijoje Thelotter beveikia mūsų loterijų generavimo sistema, todėl ją pakeičiau į naują Sharklotto firmą, spręsdamas šią problemą. Dabar galite lošti dar sėkmingiau, saugiau ir moderniau!

Neabejoju, kad Jus vis dar gali gluminti mano istorija, saugumas ar patikimumas – natūralus dalykas. Internete gausu įvairaus plauko svetainių, žadančių neaprėpiamas pinigų sumas, tačiau už to slepiančias kenkėjišką programinę įrangą, duomenų ir pinigų vagystes. Kartą ir pats ten įkliuvau. Itin nemaloni situacija mane užgrūdino ir sustiprino mano suvokimą apie sąžiningumą, asmens duomenų saugumą, pasitikėjimą ir paslaugų kokybę.


Mano pagrindinis interesas

pasidalinti šiuo puikiu būdu su kitais, paskatinti naudotis galimybėmis, kurios galbūt niekada nebebus taip lengvai pasiekiamos, orientuotis į žmogaus gerovę ir paversti jį laimingu. Didžiulis džiaugsmas apima mane, kai dar iki šiol kasdien gaunu krūvas atsiliepimų, fotografijų ir sėkmės istorijų...

Vadovaudamasis savo interesais ir skaidriais, patikimais tarpusavio santykiais nuo pat veiklos pradžios patvirtinau pinigų grąžinimo politiką. Kol kas ja pasinaudojo 0,4 proc. žaidusiųjų, o tai tik įrodo formulės veiksmingumą.

PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

DĖMESIO! Jei nebūsite patenkinti sėkmingų loterijos bilietų skaičių programos rezultatais - grąžinsiu Tau pinigus už įsigytus loterijos bilietus. Todėl Tu nieko neprarandi žaisdamas loterijoje! Jeigu iškiltų problemų rašyk el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių pagalba@Laimingiskaiciai.netKOMENTARAI / ATSILIEPIMAI

Sveiki, kokios garantijos kad veikia?

Idomus zmones :D cia zmogus parodo kaip uzjabalinti bapkiu o cia klausia kokios garantijos :DDDD dziaukis kol dar tik eina

Prkau viso 9 losimus is ju buvo pelningi 7 isleidau 130euru o is ju pelno atnese 640eur jau atskaicius mano investicijas

640?... siaip is 4 losimu apie 800 pasidariau

Kaip del pasisekusiu nepasisekusiu bilietu pasidalinkit kiek is kiek perkamu bilietu pasiseka laimeti?

Laba diena visiems nusprendziau ir as pasidalinti savo komentaru, o gal labiau atsiliepimu. Pirma karta pamaciusi svetaine sudvejojau ja isbandyti nes truko kazko, kad tikrai patikeciau, vakare beziurint LNK zinias pamaciau apie PowerBall laimejima kuriame zmogus islose milziniska pinigu suma TRECDALI MILIJARDO DOLERIU. Va sitas dalykas mane priverte tiesiog isbandyti si puslapi. Isbandziau antraja loterija Powerball Arno programoje. Pirkau iskart 6 bilietus ir is ju laimejau 481eura. Rekomenduoju visiems isbandyti ir nebijoti, nes net per zinias parode kokias sumas galima laimeti.

Gal galite pasakyti kaip sudalyvauti powerbal loterijoje?

Paskutiniame losime pavyko islosti 175.27eurus perkant 3 bilietus turbut tai mano lengviausiai uzdirbti pinigai :)

Jegaaa!!!!! 🙂 ziauri cia tavo ta sistemele, is 5 bilietu pakirtau 1800 euru! 🙂 🙂
2

sveiki sveiki papasakosiu trumpai kaip viskas man sekesi pirma karta nieko neislosiau bet pasitarus su Ignu pabandziau dar karta ir pradejo jau sektis, budavo kad pralaimiu kartais bet labai retai, stai mano sutaupyti pinigai is siu losimu, aciu labai Ignai tau uz pagalba ir patarimus. Rekomenduoju visiems, jeigu pirma karta nepasiseks tai sekancius kartus tikrai turi pasisekti svarbiausia nepasiduoti :)))
sveiki. Nusipirkau ir as. Visu triju losimu po 3 bilietus. Pranesiu kaip seksis. Visur tikimybe buvo 80-90%
Būtinai praneškite kaip sekėsi :)
man vistiek neleidzia pirkti bilieto raso kad mokestis atmestas
Ligita ar esate įjungus saugų pirkimą internetu? Pasiskaitykite apie tai viršuje paspaudus NELEIDŽIA ĮSIDĖTI PINIGŲ?.
Noriu paklaust ar tikrai veikia ši sistema? Nėra taip kad čia apgaulė ir visi komentarai melagingi?
24 dienos losime megam millions laimejau 210 doleriu, bandysiu toliau :O
Laba diena gali kas man padėti
Romai sakykite kokios pagalbos norite :)
Gyvendama Anglijoje sugebu po darbo prisidurti per savaitę -+ 1000 svarų iš šio puslapio :)
pirmi lošimai nelabai sekėsi, nes nebuvau įsisavinus sitemos pilnai, bet dabar viskas puikiai :)
sveikinu..
Noriu paklaust,ar su Maestro kortele imanoma isigyt bilietus?
Su MasterCard ir Visa :)
Laba diena visiems. Radau Jūsų svetainę ir paskaičius Jūsų komentarus, labai susidomėjau. Noriu paklausti, tai tikrai veikia? Sakoma nepabandžius - ne sužinosi. Bet gal jau turite šiuo laiku realus rezultatus ? Labai reikia pinigų, nežinau iš kur gauti, o Jūsų svetainė galėtų būti tikras išsigelbėjimas. Ačiū už atsakymus.
laimejau 144eurus
Sveikinu :)
Ignai, koks Jūsų el.paštas? Tinklapyje neradau.
loterijosanalizatorius@gmail.com :)
Nusipirkau 3 bilietus, pasižiūrėsim laimėsiu ar ne. Pranešiu kaip sekėsi;)
Ar laimėjot?????
Sveikučiai, ar taip visi ir uždirbate, ar tikrai nėra nesėkmių? :)
laba visiem !isimeciau keleta bileteliu pasiziuresim .....
sveiki norejau paklausti tu kuriem sekasi gal galite paskolinti pirmam biletui pinigu polaimejimo grazinciau :(
Sveiki:) sugalvojau patikrinti savo laime, noriu paklaust, nuo kiek procentu perkat bileta? daugiausiai buvo pavyke surast su 85procentais. ar praeitu?
Kaip kada, viena kart su 78% daugiau laimejau negu su 82% :)
Aciu uz laimetus pinigus
Gal gali pasakyti kurioje loterijoje žaidi? :)))
su powerballu ir euromillions, dabar bandysiu megamillions, o ka?
ar veikia ?
Sprendžiant iš baldų - jų tau tikrai reikėjo :D
Žmogui išlošus pirmus pinigėlius būtina pirma susipirkti baldus ar geriau investuoti ir toliau uždirbti dar daugiau? :) "profkės" mąstymas
Jeigu nelaimejau toje vietoja raso closed?
Closed reiškia, kad šiam lošimui naujų bilietų pirkimas uždarytas, laukite rezultato, kuris greitu metu pasirodys :)
Na nusipirkau ir as pora bilieteliu paziuresim kaip seksis :)
as irgi laukiu rezultatu
Sveiki kaip nusipirkt bilietu ir kaip uz jos sumoket swedbangu pervedimu?
Modestai paskaityk viršuje skiltį NELEIDŽIA ĮSIDĖTI PINIGŲ? :)
as noreciau pakliausti mano banko kortele yra swedbank ar tinka
Mano laimikis per trejus losimus, galiu drasiai visiems rekomenduoti.
geras
Sveikinu :)
Gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimis?
Sveiki, Ignai noreciau paklausti taves, kiek laiko trunka vygdimo procesas? kai baigiasi laikas pvz: powerball.
Sveikas Mantai, užėjus į loteriją, rašo kada baigsis loterija ir visą kitą informaciją, nepatingėk pasižiūrėti.
Viskas veikia!
Būtu be galo idomu šią sistemą išbandyti ir lietuviškame Keno loto.
Manau jeigu tai veiktu su lietuviskom loterijom tai butu parasyta
Sveiki ar powerball loterija galima zaisti visose salyse ar tin US
Sveiki, ar tikrai galima pasitikėti? Gal atsilieps ir daugiau laimingųjų?
Na, paskaityk žemiau esančius komentarus, ką kiti sako. Aš irgi kol neperskaičiau kitų žmonių atsiliepimų, nepabandžiau. Tiesiog dabar laukiu lošimo ir bus matyt, veikia ar neveikia :) jei paeis lošimas, pranešiu
Sveiki ar skaiciu kombinacija pildyti visiems bilietams ar kekvienam rinktis kitas kombinacijas?
Tadai, kiekvienam atskerai rekomenduočiau :)
pildyti viena kombinacija visiem bilietams ar rinkti skirtingas?
Sveiki , ką gali padarytu su VIP pointais?
Už dyką įsigyti bilietą :)
katik pirkau bilietus ir nerandu kur pasiziuret juos, gal galit padet?
My Account spaudi ir ismeta visa sarasa pirktu bilietu, spaudi norima bilieta ir ismeta detalesne info. Bandau laime ir as ir laikau spygas uz visus :)
Kiek procentų būna kai laimit?
~90, bet esu laimejes ir su 75%...
Negaliu patikėti savo akimis... dėkoju iš visos širdies
Kurioje loterijoje zaidete? :)
Loterijoje Powerball žaidžiau.
Euromilinios man atrodo bus ba nesenai drawtas buvo
Sveika Irena, kokia kreditine kortele turit, nes aš turiu Bekontaktė Fiksuotų įmokų kortele, ir neleidžia man inesti i saskaita.
wow ,
Laba diena noreciau išmeginti šia loterija,kaip pradeti?Ačiū.
Peržiūrėkite video prieš analizatorių
Sveikas, nutariau pabandyti, bet nepriima korteles 16skaitmenų ir nesuprantu kodėl. Ačiū už info.
Koks bankas ir kokia kortelė Vidmantai? :)
ka daryti jeigu pas mane maestro?
naudok skrill arba neteller , man padejo
Sveiki, noriu pasiteirauti, turbut pavargot jau nuo to pačio klausimo, bet ar tai tikrai veikia?
Kiek kas daugiausia laimejot ?
1000EUR kaip čia teigia dar neuždirbau, tik 700EUR dar, tikėkimės pasieksiu 1000EUR
Daugiausia per viena karta buvau isloses 677.68 su 4 bilietais
Sveiki. reikia būtinai krėditinės korteles? nes kažkas man čia nesigauna kai noriu sumokėti už bilietus
Andriau koks tavo bankas ir kokia kortelė? Visa, MasterCard ar Maestro?
SEB bankas. Master Card
Gali būti, kad nesate įsijungęs saugaus pirkimo internetu, viršuje paspauskite NELEIDŽIA ĮSIDĖTI PINIGŲ? arba čia. Parašykite po to kaip sekėsi :)
Sveiki, niekaip nerandu kur tikslų laiką pažiūrėti lošimo :) nusipirkau tiek mega, tiek euro millions bilietukus :) matau vienas šiandien, kitas lošimas rytoj :) bet kur tas tikslus laikas kada? Ačiū :)
EuroMillions šiandien, praeitą kartą apie 23-23:30 buvo rezultatai lietuvos laiku.
Kas nerizikuoja tas negeria šampės!!! maniau jau neišmokės laimėjimo, bet kątik gavau eurus :) ant rytojaus kaip tik reikė baliui bapkių :) ačiū Ignai
Sveiki. Norėjau paklausti ar tikrai yra garantija, jog galėsiu nsusigražinti pralaimėtus pinigus?
man grazino pinigus jie ir vel losiau ir islosiau :D idomus gyvenimo desnis :D
Sveiki, ir aš šiandien nusipirkau 5 bilietukus, tačiau pavedimą dariau ne iš savo sąskaitos, o kito asmens banko. Laimėjimo atveju pinigai bus pervesti į sąskaitą iš kurios buvo daromas apmokėjimas ar aš galiu nurodyti savo (maestro) sąskaitą? dėkui už atsakymą
Kada galiu tiketis gauti pinigus i savo saskaita, vakar padariau prasyma pinigu ismokejimui, bet dar negavau, kazin cia neapgaule?
Oksana nepergyvenkite, pinigus tikrai gausite šiandien popiet arba rytoi ryte :)
katik gavau pinigelius i savo saskaita, pirma syki pralosiau, o antra virs 300 euru laimejau, nezinau kaip jums atsidekoti?
Juk sakiau, kad viskas tvarkoje :) nereikia atsidėkoti, užtenka ir nuoširdaus ačiū :)
Sveiki Ignai. Ar sis skaiciavimas veikia lt loterijose?
Sveikas :) Dėja ne.
Mano laimejimas toks :) aciu aciu ir dar karta aciu. p.s. pusbrolis bande tai laimejo tik 131.34, bet irgi labai patenkintas
Sveikinu :)
Sveiki tikrai tikiu kad sis metodas veikia pavargau esti save per tris darbus ir nieko neturet. Padoraus.turiu viena klausima. Kaip elgtis situacijoje jai turi antstoli ir negali ydeti pinigu nes juos nuskaitis,kaip kitaip susimoketi?ir be abejo gauti pinigus y saskaita kurioj galetu antstolis ir pajimti skola.siauliu bankas;)
Kiek pinigų laimėjei?
kiek bilietu pirkai kamile?
Niekaip netikejau kad ismokes bet pries valanda gavau zinute is banko kad jau pinigai pervesti i mano banko saskaiteleje :)
Kiek bilietų pirkote Kamile jeigu ne paslaptis?
Per kiek losimu cia tiek isloset?
Labai noriu pabandyti dalyvauti loterijose. Įvedžiau keletą skaičių kombinacijų, paspaudžiau "Apskaičiuoti", bet analizatorius nesuskaičiuoja jokio procento. Bandžiau ir atsitiktinius skaičius - tas pats. Gal kažką darau ne taip?
Jei naudojates telefonu pameginkite kompiuteriu :)
Bandau ir aš laimę. :) po žaidimo pranešiu kaip sekėsi.
Ar imanoma atsiskaityti bent viena lietuviska kortele as turiu swedbank ir nezinau koki rinktis pagal pateiktas korteles ignas maciau rinkosi kaskokia masterkart ar kaip ten
Lukai taip galima atsiskaityti Mastercard arba Visa :)
Kiek bilietu rekomenduojate pirkti kiekvienam losimui? 7-10? 20?
Galite pradžiai ir mažiau :)
Nupirkau siandiena tris bilietus,zaidimas 19 d.paziuresim kaip seksis.
Kaip jus pasipildote saskaita 20 euru jei leidziama tik 25 maziausia suma
Arvydai, nebūtina pildyti sąskaitos, tiesiog mokėkite už bilietus ir galima bus apmokėti tokią sumą kokia bus už bilietus :)
Superrr mane žiauriai sudomino
Einu ir as pabandyt tikiu ksd jei bandai tai ir pavyksta
Būtinai parašykite kaip sekėsi :)
Laba diena gal galit man i gmail parasyti? Nes man neleidzia bilieto nusipirkti.
Sveiki. O kaip suzinot kas kiek laiko viksta loterijos?
Loterijos vyksta kas tris dienas :) tačiau trys loterijos, tad galima vos nekiekvieną dieną lošti ir laimėti :)
Nusipirkau 3, pažiuresim kas gausis :)
Sveiki, labai sudomino šitas būdas užsidirbti, tikrai pabandysiu, ir parašysiu kaip sekėsi, tik klausimas ar ilgai tas analizatorius gyvuos, ir ar nebus taip, kad loterijos savininkai, šita analizatoriu apeis, ir jis bus nebetoks tikslus kaip rodoma tavo pateiktuose vaizdo įrašuose, ar panašiai, nes manau kiekviena programa, turi kažkokia skyle kuria loterijos savininkai gali apeiti, ir toliau daryti pinigus sau..
Mantai puiku, kad sudomino. Pakolkas analizatorius nemokamas, tačiau kai bus sunkiau jį tobulinti, jis pataps mokamas, apriboti žmonių srautą.
Ar veikia
pirkau 3 bilietus losimas bus 17 diena parasysiu kaip sekesi...
Kaip sekesi?
Vistiek kažkaip nesitiki, gal galėtumėte daugiau kokių nors įrodymų pateikt, kad čia neapgaulė?
Tai ir netikek :D as irgi netikejau :D bet is sportinio intereso ir smalsumo nusipirkau keleta bilietu, dabar perku kiekviena losima, poros dienu rezultata imeciau i youtube, tik be pavydo ir neapsiverkit ;) nes as bandau ir as uzsidirbu o jus tik paverkti mokat
Ar tikrai veikia??? Labai jau įtartinai skamba.... :(
Irena, per kiek laiko kiek pinigu pavyko pasidaryti, jei nepaslaptis?
Nepabandysi - nesuzinosi. Pamenu kaip vyras man parode sita svetaine ir sake kad bandys as sakiau nebandyk jokiu atveju taciau pamaciusi rezultatus dabar pati perku kas antra losima bilietus. Antra alga pasidarau
Ir telefoną nusipirkau ir dar pinigų užsidirbau, nuoširdžiausias ir didžiausias ačiū Ignui kuris sukūrė šią tobulą sistemėlę
Būtų įdomiau žaisti Lietuvos loterijose
normaliai... baltas pavydas
tikrinu ar keliat komentarus
Visi komentarai įkeliami, kurie atitinka taisykles :)
tikrai eina???
Nezinau :D
Lukai jeigu neišeis, galėsiu Jums gražinti pinigus :) tačiau nepamirškite, kad tikimybė turi būti bent 80%, kad gražinčiau pinigus :)
Man eina o kaip tau nezinau
Ignai parasiau tau i emeila laiska gal gali atrasyti kuo skubiau?
Atrašiau :) daug laiškų, ne visada spėju laiku atrašyti.
nors tu ka bet netikiu tokiais dalykais manau cia eiline apgavyste
as tai pat netikiu, bet mano pusesere sako kad cia tikrai imanoma islosti
sveiki, per kiek laiko perveda pinigus i mano saskaita?
gavau po dvieju dienu pinigus ryte
Nuo 1 iki 3-jų darbo dienų. Šiaip pasižiūrėk video mano ten viskas aiškiai parodyta ir pasakyta ;)
reiks gal ir išbandyti , ne karvę kainuoja
Tomai lauksiu rezultatų po išbandymo :)
mano pirmas bandymas buvo nevykes gal del to kad buvo tik 70.23% tikimybes islosti, o gal aplanke nesekme. rizikavau antra karta. Ilgai pildziau skaicius kol buvo 85% tikimybes ir vis del to pavyko! tad butu si pastabele tau Tomai, kad kuo daugiau procentu
Irena jūs labai teisi :)
šiandien įvyko lošimas, išties pavyko, tik gaila, kad dolerio kursas dabar žemas, laimėjau 250 dolerių, eurais gavosi 211, superrrr, dekui, bandau prisegti prizų lentelę
sveikinu, mano islosta suma dvigubai mazesne 102.71 € bet ir tai dziugina zaidziau Spain EuroMillions reiks isbandyti Mega Millions
Kaip cia islosti pinigu?
Audriau peržiūrėk video kuris yra punkte PRADĖKIME UŽSIDIRBTI LOTERIJOJE. Ten viskas paaiškinta :)
Ponuli užsidėkite akinukus jeigu nesuprante kaip išlošti. Viskas pateikta nuo A iki Z, nors kam aš čia gaištu laiką, jeigu vistiek nesupras.
Kurioje loterijoje geriausia žaisti? Mega Millions, PowerBall, EuroMillions ačiū
as pastoviai zaidziu su Mega Millions
Visos šios trys loterijos yra pačios geriausios :) jeigu nori tikslesnio atsakymo, gali žaisti toje loterijoje kurioje aukso puodas didžiausias ir t.t.
laba diena kaip parsisiusti i kompiuteri jusu analizatoriu? ar ji reikia instaliuoti?
:DDD
Irma analizatoriaus parsisiųsti nereik, jis yra svetainėje aukščiau komentarų, galite naudoti iš karto :) bėje per kompiuterį naudoti daug patogiau negu per telefoną.
Ignai ar būtų galima su jumis susitikti asmeniškai?
Taip, jeigu turite man pasiūlymą, atsiūskite man laišką į el. paštą
KIEK BILIETU GERIAUSIA VIENU SYKIU PIRKT???
kai pirkau 20 bilietu is ju buvo laimingi tik 14 bilietu, o kai pirkau 10 bilietu buvo laimingi 9 bilietai, cia kaip pasitaiko jauciu, jauciu kad geriau kuo didesni laimejimo procenta rasti , o ne kieki bilietu

RAŠYTI KOMENTARĄ / ATSILIEPIMĄ

PERSKAITYKITE TAISYKLES PRIEŠ RAŠYDAMI KOMENTARĄ / ATSILIEPIMĄ:
1. Negalima naudoti keiksmažodių ir įžeidinėti kitų komentarorių.
2. Negalima reklamuoti kitų svetainių.
3. Komentarai kurie neatitiks taisyklių, bus trinami administratoriaus.
4. Norėdami prisegti nuotrauką komentare, rašykite tokiu formatu: [photo]nuotraukos adresas[/photo].
5. Norėdami šalia komentaro, kad būtų jūsų nuotrauka, įkelkite ją įkėlimo formoje, formatas: (jpg,gif,png).